Ваза декорована листям, або підсвічник своїми руками

vsi-razom-vazy

Осінь ще не закінчилася і, мабуть, ви, як і всі дівчата збирали в парках жовте листя. Я це роблю щоосені. Навіть коли не знаю, що з тих листочків у мене вийде в кінцевому результаті. Вибираю найгарніші, цілі, які мають гарну і збережену форму. Якщо їх не висушувати за допомогою старого перевіреного способу – між сторінками товстої книги, то вони скрутяться, зігнуться і для декору такі листочки вже не годяться. Тому, якщо ви назбирали осіннього добра, витягніть стару, товсту книгу і зробіть з неї сушку. Книгу ви не пошкодите і листя збережете у всій красі.knyzhka-zlystyam

Сушити листя можна і цілий рік.
З моїм так і трапилося, я просто про нього забула =). Але бажано – один місяць.

Отже, листочки у вас вже є, тепер треба використати їх для чогось дуже красивого, що неодмінно пригодиться вам вдома і створить затишок. Я пропоную зробити вазу – підсвічник. Так, ми створимо річ 2 в 1. З’являться у нас гарні квіти – поставимо у нашу вазу, захотілося романтики – маємо оригінальні підсвічники.

Що нам потрібно для створення вази-підсвічника?

  1. Сухе листя. У мене вийшло 5 виробів. Тому, я використала приблизно 30 листочків.
  2. Скляні банки. Я використала 5 півлітрових і одну літрову банку.
  3. Клей. Може бути звичайний ПВА, я використовувала клей для взуття.
  4. Стрічка, мережка, кружево, або будь-яка інша цікава тканина. У мене була мережка білого кольору.
  5. Свічки -копійки для підсвічника.

vsi-razom-vazyСпочатку готуємо банки. Якщо ви надумали зробити вазочку, то краще взяти літрову банку. Квіти з довгими стеблами в півлітрову не помістяться. Для підсвічника краще – півлітрова. Банки миємо, аби нічого зайвого на них не залишалося (етикетки, бруд і т.д) і витираємо насухо. Обрізаємо хвостики листочків. Беремо по одному листку, намазуємо його клеєм та приклеюємо на банку із зовнішньої сторони. Я розміщувала листочки один біля одного в ряд, хвостиками донизу. suha-kvitka

Можна їх приклеювати горизонтально, чи взагалі хаотично, як вам більше подобається. Далі беремо стрічку чи мережку і обмотуємо нею горло банки. Я кінці мережки склеїла клеєм. Наша ваза готова! Можемо поставити у неї засушені квіти чи гілочки, а взимку – гілку ялини.

Якщо ж ви вирішили зробити підсвічник, то просто опустіть в банку свічку-копійку. Попробуйте запалити її і побачите, як гарно переливається колір листя в темряві.

Затишку вам в оселі, творіть і оточуйте себе красивими речами! z-svichkoyu

Сподобалось? Поділіться із друзями