Паперові ялинки зі снігом своїми руками

golovna

Свята наближаються… І так хочеться створити особливий затишок вдома. І настрій новорічний! Щоб наша оселя перетворилася на казковий куточок, який не хочеться покидати. Але ж усі прикраси такі дорогі! А живу ялинку шкода. Вихід є!

Сьогодні я пропоную зробити шматочок ялинкового лісу своїми руками. Ця декорація прикрасить ваш стіл, підвіконня, комод чи полицю. Ваші паперові ялиночки прикрасять ваш дім і нагадуватимуть вам про новорічний дух. А головне – робити їх легко і недорого!

Що нам потрібно?

  1. Кольоровий папір темно – зеленого кольору або салатового. Розмір А4. Можна використати звичайний білий папір і розмалювати його фарбами.
  2. Кухонна сіль грубого помолу. Йодована чи кам’яна не має значення. Для 8 ялинок знадобиться 300 грам солі.
  3. Клей. Бажано використовувати ПВА. Найзручніше – з пензликом.
  4. Кришка від коробки з-під взуття, або коробка з під-взуття.
  5. Пінопласт. Шмат пінопласту обріжте до розміру картонної коробки з-під взуття.
  6. Дерев’яні шпажки для закусок чи фондю.

Спочатку я пофарбувала 8 аркушів А4 в зелений колір. Використала звичайні акварельні фарби.lystky-malovani Можна вибрати різні відтінки, тоді ваші дерева будуть цікавіше виглядати. Наприклад: два аркуші темно-зелені, ще кілька – світло-зелені, кілька – яскраво-салатові. Я спростила собі завдання і у мене всі однакові. Коли ваші листки висохнуть, скручуємо їх у конуси різних розмірів. Конуси скріплюємо клеєм. konus

Тим часом, на велику, плоску тарілку висипаємо сіль. Чим крупніша сіль, тим гарнішими будуть ялинки. Змащуємо наші конуси ззовні клеєм і обкатуємо в солі.

Даємо конусам обсохнути. Формуємо для наших майбутніх ялинок підставку. Це може бути як кришка від коробки так і коробка з-під взуття. Якщо у вас багато пінопласту – беріть коробку, мало – кришку. Я вибрала кришку, в середину я виклала пінопласт, який поламала на середні шматки. Можна класти суцільний пінопласт. zblyzkaДалі формуємо наші ялинки. Негострий кінець дерев’яної шпажки я обмотала звичайною серветкою, на обмотаний кінець одягніть ваш готовий конус із сіллю. Добре зафіксуйте шпажку. Якщо “ніжка” ялинки не тримається, зафіксуйте її клеєм. Гострий кінець – ніжку ялинки вставте у пінопласт. Одну за одною вставте всі ялинки у пінопласт. Коли ваш ліс “виросте” зафіксуйте ялинки звичайним лаком для волосся, щоб сіль не обсипалася. Ще можна нарізати тонкими смужками білого паперу і присипати ніжки ялинок. Так ваші дерева будуть більше в снігу.

Новорічного настрою вам! Творіть з любов’ю!golovna

Сподобалось? Поділіться із друзями